Hoe komen inbrekers binnen?

22/05/2020
|
406
Slotenmaker

Tegenwoordig vinden inbrekers genoeg manieren om je huis binnen te komen. Er zijn verschillende manieren hoe ze binnen komen zoals Gaatjesboor methode: als u uw sleutels in het slot heeft laten zitten, kunnen inbrekers een gat boren onder het slot. Door middel van een hulpstuk wordt de sleutel omgedraaid die bewoners in het slot hebben laten zitten. Om dit te voorkomen dient u natuurlijk niet te vergeten sleutels uit het slot te halen. Bulgaars methode: de deurplaat wordt losgeschroefd en vervolgens wordt het gehele cilinderslot dat onder de deurplaat uit de deur steekt eraf getrokken. Om dit te voorkomen kunt u een verzonken cilinderslot aanschaffen. Hengelen: met een stuk ijzer door de brievenbus wordt geprobeerd de deurklink naar beneden te trekken. Dit kunt u eenvoudig voorkomen door altijd de deur op slot te draaien. Wanneer je slotenspecialist Limburg laat komen kun je voor een veiliger slot kiezen. Ook kunt u ervoor kiezen om een aparte brievenbus te plaatsen aan de buitenkant van uw woning. Het is erg dat het nog gebeurt tegenwoordig.

Slotenmaker

Tips tegen inbrekers

We kennen allemaal de reclame “licht aan, raam dicht en deur op slot” wel. Veel mensen beseffen nog niet dat dit echt een oplossing kan zijn. Wanneer je licht aan hebt lijkt het alsof iemand thuis is, hierdoor denken inbrekers ook dat iemand thuis is. Het raam altijd dicht maken, ook al ben je maar 2 minuten weg altijd het raam dicht maken. Het is heel makkelijk voor een inbreker om via een openstaande raam binnen te komen. En als laatst de deur op slot. Je deur dicht trekken is niet genoeg ook al kun je hem van buiten niet met een klink of draaiknop open maken. Zoals hierboven beschreven zijn er genoeg manieren hoe ze je deur binnen een paar seconden open krijgen als hij niet is afgesloten.

Gerelateerd nieuws  Optimaal beschermen van je vloer

 

Inbrekers in Stein

Het aantal inbraken in Stein is fors gedaald dit jaar. In 2019 waren er 15 inbraken gepleegd, in 2020 tot nu toe pas vier. De buurtbewoners denken dat dit door hun nieuwe sloten op de deuren kan komen. Een slotenmaker in Stein heeft veel deuren voorzien van een extra beveiligend slot.

Recent

Lokale klanten aantrekken? Laat je site daarop ontwerpen

18/09/2025

Hoe gebruikte kunststof pallets een tweede leven krijgen

08/09/2025

Alles wat je moet weten over bouwkraan verhuur

27/08/2025

Strakke en slijtvaste afwerking met een gevlinderde betonvloer

15/08/2025

Leverancier van terrasdeuren voor een naadloze overgang naar buiten

11/08/2025

Meer in deze categorie

Leverancier van terrasdeuren voor een naadloze overgang naar buiten

|
Wonen

De voordelen van een warm welkom bij de voordeur

|
Wonen

De kunst van het creëren van een sfeervolle woonkamer: Balanceren tussen design en comfort

|
Wonen

Een moderne keuken ontwerpen met een keukenplanner

|
Wonen
© Copyright Designmarkaz 2025
hello world!